Woensdag 5 maart 2014 gaat
het Driebanden (jubileum 15 jr)
toernooi weer van start. Onderstaand
de poule indeling en de geplande
voorronde wedstrijden.
Poule 1 |
|
Poule 2 |
|
Poule 3 |
|
|
|
|
|
Th Sanders |
19 |
C
de Kinderen |
8 |
H
Hommering |
22 |
|
|
|
|
J Borgmans |
12 |
L
Lavrijsen |
13 |
H
vd Borne |
14 |
|
|
|
|
J Minnen |
8 |
H
Huibregts |
10 |
C
Tops |
11 |
|
|
|
|
A vd Borne |
9 |
J
Tielemans |
11 |
C
Luyten |
16 |
|
|
|
|
H Liebregts |
11 |
Fr
v Rooy |
8 |
H
Schellekens |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poule 4 |
|
Poule 5 |
|
Poule 6 |
|
|
|
|
|
C Hermans |
10 |
C v
Gorp |
8 |
F
Fonteyn |
8 |
|
|
|
|
B Westendorp |
9 |
M v
Limpt (pr ) |
11 |
J v
Limpt |
11 |
|
|
|
|
J Sanders |
10 |
J
Zijlmans |
8 |
W
vd Borne |
11 |
|
|
|
|
F Fiers |
9 |
H
Dirckx |
11 |
C
Schilders |
9 |
|
|
|
|
A Kennis |
12 |
A
vd Meydenberg |
9 |
F
vd Elsen |
9 |
|
|
|
|
|
|
Biljart 1 |
|
|
|
Biljart 2 |
|
|
|
Woe 5 maart |
H
Hommering |
|
H Schellekens |
J
Minnen |
|
H
Liebregts |
|
13.00 - 13.45 |
H Schellekens |
C
Luyten |
|
Th
Sanders |
|
J
Borgmans |
|
13.45 - 14.30 |
C
Tops |
|
H
Hommering |
|
J
Minnen |
|
A
vd Borne |
|
14.30 - 15.15 |
H
Schellekens |
|
H
vd Borne |
|
Th
Sanders |
|
H
Liebregts |
|
15.15 - 16.00 |
C
Tops |
|
C
Luyten |
|
A
vd Borne |
|
J
Borgmans |
|
16.00 - 16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biljart 1 |
|
|
|
Biljart 2 |
|
|
|
Vrijdag 7 mrt |
C
Hermans |
|
B
Westendorp |
|
F
Fonteyn |
|
F
vd Elsen |
|
13.00 - 13.45 |
J
Sanders |
|
A
Kennis |
|
J v
Limpt |
|
C
Schilders |
|
13.45 - 14.30 |
F
Fiers |
|
C
Hermans |
|
W
vd Borne |
|
F
Fonteyn |
|
14.30 - 15.15 |
B
Westendorp |
|
J
Sanders |
|
C
Schilders |
|
F
vd Elsen |
|
15.15 - 16.00 |
A
Kennis |
|
F
Fiers |
|
W
vd Borne |
|
J v
Limpt |
|
16.00 - 16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biljart 1 |
|
|
|
Biljart 2 |
|
|
|
Dins 11 mrt |
C v
Gorp |
|
A vd Meydenberg |
Fr
v Rooy |
|
L
Lavrijsen |
|
13.00 - 13.45 |
J
Zijlmans |
|
H
Dirckx |
|
H
Huibregts |
|
C
de Kinderen |
|
13.45 - 14.30 |
A vd Meydenberg |
M v Limpt (pr ) |
L
Lavrijsen |
|
J
Tielemans |
|
14.30 - 15.15 |
C v
Gorp |
|
H
Dirckx |
|
C de Kinderen |
Fr
v Rooy |
|
15.15 - 16.00 |
M v Limpt (pr ) |
J
Zijlmans |
|
J
Tielemans |
|
H
Huibregts |
|
16.00 - 16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biljart 1 |
|
|
|
Biljart 2 |
|
|
|
Vrij 14 -mrt |
C
de Kinderen |
|
L
Lavrijsen |
|
J
Sanders |
|
F
Fiers |
|
13.00 - 13.45 |
H
Huibregts |
|
Fr
v Rooy |
|
B Westendorp |
A
Kennis |
|
13.45 - 14.30 |
J
Tielemans |
|
C
de Kinderen |
|
C
Hermans |
|
J
Sanders |
|
14.30 - 15.15 |
L
Lavrijsen |
|
H
Huibregts |
|
B Westendorp |
F
Fiers |
|
15.15 - 16.00 |
J
Tielemans |
|
Fr
v Rooy |
|
A
Kennis |
|
C
Hermans |
|
16.00 - 16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biljart 1 |
|
|
|
Biljart 2 |
|
|
|
Dins 18 mrt |
F
Fonteyn |
|
C
Schilders |
|
J
Zijlmans |
|
A vd Meydenberg |
13.00 - 13.45 |
J v
Limpt |
|
F
vd Elsen |
|
M v Limpt (pr ) |
H
Dirckx |
|
13.45 - 14.30 |
W
vd Borne |
|
C
Schilders |
|
C v
Gorp |
|
J
Zijlmans |
|
14.30 - 15.15 |
F
Fonteyn |
|
J v
Limpt |
|
H
Dirckx |
|
A vd Meydenberg |
15.15 - 16.00 |
W
vd Borne |
|
F
vd Elsen |
|
C v
Gorp |
|
M v Limpt (pr ) |
16.00 - 16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biljart 1 |
|
|
|
Biljart 2 |
|
|
|
Woens19 mrt |
J
Borgmans |
|
H
Liebregts |
|
C
Tops |
|
H
Schellekens |
|
13.00 - 13.45 |
Th
Sanders |
|
A
vd Borne |
|
H Hommering |
C
Luyten |
|
13.45 - 14.30 |
J
Minnen |
|
J
Borgmans |
|
H
vd Borne |
|
C
Tops |
|
14.30 - 15.15 |
H
Liebregts |
|
A
vd Borne |
|
H Schellenkens |
C
Luyten |
|
15.15 - 16.00 |
Th
Sanders |
|
J
Minnen |
|
H Hommering |
H
vd Borne |
|
Aan
bovenstaand bericht kunnen geen rechten
worden ontleend