beeld (lage resolutie): Bart Damen
passeert de grens tijdens de
Grensloop (10 engelse mijlen)
Op zaterdag 6 april 2019
werd door AVR'69 de Brabantse
Kampioenschappen 10 kilometers
georganiseerd voor lopers met een
licentie. Ook waren er veel
inschrijvingen voor lopers buiten
Brabant.
Hiernaast kregen een kwartier eerder
lopers het startschot voor de 10
engelse mijlen die AVR'69
organiseert samen met het Arendonkse
Arac waarbij de lopers via het
Beleven en Arendonk bij het
voormalige dounakantoor weer de
grens passeren richting finish.
Vroeger
in de middag ging de jeugd van start
bij de mini survival run.
Snelste op de 10 engelse mijlen was
Bart Damen uit Reusel met een tijd
van 01.02.27 uur
De
snelste loper op de 10 km was Rick
Hartogs (DAK) 00.31.41 uur
(onderstaande foto)
alle
info en uitslagen op de website van
AVR '69
klik hier
foto's grensloop 10 engelse mijlen
foto Bart Damen direct na de start
in de Lensheuvel
foto Ruud Lauwers
f
f
foto finish in zicht
foto: tijdcontrole
foto:
Ruud Lauwers snel hersteld (10
engelse mijlen.
foto's prijsuitreikingen veel
categoriën. 10 km en 10 km brab
kampioenschappen en
leeftijdsklassen. Een korte
impressie van enkele podia.
meer
foto's later bij AVR'69 klik
hier
foto 10 km 1 An Claes (LYRA)
00.40.14 uur, 2 Eefje Melssen (GAC
Gemert), 3 Marieke Kwinten (AVR'69)
foto 10 km Heren: 1 Rick Hartogs
(DAK)00.31.41, 2 Lauran Beijens
(Tilburg Road Runners), 3 Ben Souwen
(Eindhoven Atletiek)
foto
10 km Brab Kampioenschappen Dames: 1
Sara van Grunsven(Tilburg Road Runners)
tijd 00.39.29, 2 Evelien Lauwers
(AVR'69), 3 Jolien Bruininx (AVR'69)
foto 10 km Heren 55+ Brab
kampioenschappen: 1 Andy Verhoeven
(Eindhoven Atletiek) 00.42.02, 2
John Marijnissen (Sprint), 3 Frans
van der Staak (Atletiek Oirschot)
foto: Heren 35+ Brab
Kampioenschappen 1 Timothy Karanu
(Eindhoven Atletiek) 00.33.57. 2
Harald van Gils (Loopgroep Aart
Stigter)
foto
10 km Heren Brab Kampioenschappen: 1
Rick Hartogs (DAK), 2 Lauran Beijens
(Tilburg Road Runners), 3 Ben Souwen
(Eindhoven Atletiek)
foto 10 km Brab
kampioenschappen teams: 1 Eindhoven
Atletiek 1 57:56:18, 2 Tilburg Road
Runners 1, 3 GAC gemert 1)
Aan bovenstaand bericht kunnen geen
rechten worden ontleend.